Новини Обухівщини

Відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах

30 листопада 2017 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Мошковського О.М. відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах Обухівської районної державної адміністрації.

На порядку денному було розглянуто 12 питань стосовно сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під соціальний супровід Обухівського районного центру соціальних служб для дітей, сімей та молоді рішенням ради було взято 3 родини, продовжено соціальний супровід з 4 родинами та 1 сім’я знята з соціального супроводу з позитивним результатом.