Новини Обухівщини

У Витачівській школі відбувся фотоконкурс «Юний натураліст-2017»

Вже третій рік поспіль у стінах Витачівської школи на базі шкільного природничо-географічного товариства імені В.І.Вернадського проходить традиційний конкурс фотографій на тему природи та навколишнього світу «Юний натураліст-2017», в якому беруть участь учні 6-9 класів. Цього року на огляд журі було представлено 32 роботи в чотирьох номінаціях: «Рослинний світ», «Брати наші менші», «Пейзаж», та «Люди рідного краю». За словами членів журі, обирати було дуже складно, адже кожна робота виділялася креативністю та оригінальністю. До складу журі входили не лише вчителі, але й представники учнівського самоврядування, батьківського комітету та учні школи, що входять до складу товариства, та не брали участі в конкурсі.

В номінації «Рослинний світ» кращою визнано фотороботу Федоренка Дениса з 7 класу під назвою «Світанок над кукурудзяним ланом». ІІ місце в цій номінації у Нещерет Людмили (6 клас) з її фото «Жоржина – королева осені». ІІІ місце у дев’ятикласниць Мороз Тетяни (фото «Перед зимовим сном») та у Козелецької Юлії («Дари осіннього лісу»).

В номінації «Брати наші менші» І місце здобула Крячок Вікторія з 7 класу за своє фото «Прокидайся, кицюня!». Друге місце було розділене між роботами двох дев’ятикласників Волощенка Івана «Дотик природи» та Чорновола Михайла «Колючки дружбі не завада», вони теж набрали однакову кількість балів. Третє місце зайняли також дві роботи – «Щаслива мама» Нещерет Людмили з 6 класу, та «Очі вірності» Чеканової Маргарити (6 клас).

В номінації «Пейзаж» було представлено найбільшу кількість робіт. Однакову кількість голосів членів журі отримали дві роботи дев’ятикласниць: «Вечірня літня тиша» Мороз Тетяни та «Кошик осіннього настрою» Козелецької Юлії. Їм і було присуджено І місце. ІІ місце отримала фотографія Федоренка Дениса з 7 класу під назвою «Під сонцем Одещини». ІІІ місце отримали дві роботи: «Витачівські замальовки» Нещерет Людмили (6 клас) та «Димова завіса» Крячок Вікторії (7 клас).

Ну і в останній номінації «Люди рідного краю» було представлено 8 фотографій. Саме з цією номінацією у журі виникли найбільші труднощі, адже голоси розділилися майже порівну між усіма представленими фотографіями. Та все ж з невеликим відривом І місце отримала світлина Шевчика Вадима з 9 класу «Клятва вічного кохання», яку він зробив під час весілля свєї сестри. Саме ця фотографія була відмічена журі. Не менш цікавими були фотографії Мороз Тетяни та Федоренка Дениса, які висвітлюють проблеми нашого суспільства стосовно людей літнього віку. Фотографія Мороз Тетяни «Бабусина вишивка» отримала ІІ місце в цій номінації, так само як і фото Федоренка Дениса «Бабуся-меломан». Ці дві роботи розділили між собою ІІ місце. Третє місце теж отримали дві роботи, і обидві стосувалися тематики «тихого полювання», на цей раз це роботи двох дев’ятикласників: Козелецької Юлії, яка так і називається «На тихому полюванні», та Чорновола Михайла «Дідусь-грибник».

Крім того, як і минулого року, було визначено переможців у номінації «Глядацькі симпатії» шляхом голосування проведеного серед користувачів соціальних мереж (перш за все на офіційній сторінці Витачівської школи в Facebook). В номінації «Брати наші менші» респонденти віддали перевагу світлині Волощенка Івана «Дотик природи», а в номінації «Пейзаж» кращою визнано фото Козелецької Юлії під назвою «Кошик осіннього настрою». Саме ці дві роботи отримали нагороди у вказаній номінації.

Дякуємо користувачам, що долучилися до голосування.

Президія Витачівського шкільного природничо-географічного товариства імені Вернадського щиро дякує усім, хто долучився до організації та участі в конкурсі. Пам’ятаймо, що фотографія – це закарбована мить, яка більше ніколи не повториться, а тому фотомистецтво – це мистецтво збереження неповторних миттєвостей, серед іншого природи рідного краю та навколишнього світу.