Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Прийом громадян в с. Трипілля

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що 22.11.2017 року проведено прийом громадян в пункті обслуговування громадян в с. Трипілля. Прийом проводила в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В.

На прийом всього звернулось 20 громадян – жителі с. Трипілля по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.