Новини Обухівщини

Відзначення дня Гідності та Свободи в Обухівському районному територіальному центрі соціального обслуговування

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в с.Германівка Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування відбулась зустріч з старшиною батальйону 72-ї бригади Володимиром Гнатюком – позивний «Бродяга», представницями ГО «Материнське серце», персоналом та підопічними стаціонару.

Гості завітали з подарунками : солодощі, теплі речі, в’язані носки руками «Материнського серця». Цікава та захоплива розповідь старшини «Бродяги» про будні фронту, його потреби та проблеми запевнила нас в тому, що армія України це Міць та Сила.

У свою чергу самі активні жителі стаціонару Ліза Іванівна, Тамара Леонтіївна та Андрій Юхимович – вручили бійцю дві маскувальні сітки, та пообіцяли на цьому не зупинятись, а кухарі відділення передали солодощі бійцям 72-ї бригади.

Бабусі та дідусі передавали через Володимира свої побажання всім воїнам повернутись живими та здоровими!

i67hmkh