Новини Обухівщини

Інформаційний матеріал для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Урядом визначено розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

Зокрема, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, за їхнім бажанням виплачуватиметься грошова компенсація замість санаторно-курортного лікування із розрахунку 35 відсотків одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні), чинного на 1 січня відповідного року.

Постанову прийнято на виконання Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

post838kmu