Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Спільний захід

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня  2017 року № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» та наказу Пенсійного фонду України від 15 вересня 2017 року № 184 «Про заходи з участі у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права» першим заступником начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. та начальником Обухівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Поляковим О.В., начальником Обухівського міськрайонного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області  Карпенко Г.Ф. проведено спільний захід  щодо надання консультацій з питань, що стосуються діяльності управління та відділів.

IMG_20171115_095406