Новини Обухівщини

«Незабутній Малишко»

Не забуває Обухівщина славетного земляка, талановитого поета-пісняра – Андрія Малишка. Всі ми його щиро любимо, шануємо і високо цінуємо. Цього року українська громадськість відзначає 105-у річницю від дня народження Андрія Самійловича Малишка. Як і кожного року, районна бібліотека для дорослих відзначила роковини видатного українського поета циклом заходів. В краєзнавчому куточку бібліотеки оформлена книжкова виставка «Вогнистий син України», біля якої бібліотекарі проводять рекомендаційні бесіди та огляди літератури. Для членів клубу «Ветеран» бібліотека провела вечір-спомин «Незабутній Малишко». Присутні ветерани слухали працівників бібліотеки з великою увагою та цікавістю, а найбільш відомі пісні на слова А.Малишка, такі, як: «Пісня про вчительку», «Київський вальс», «Цвітуть осінні сині небеса», «Як на дальнім небосхилі» співали усі разом. Бібліотекарі нагадали ветеранам основні факти з життя і діяльності А.Малишка та продекламували його вірші. Вони підкреслили, що Малишко, як син українського народу, поєднав у своїй творчості могутній патріотичний дух і чіткі позиції, багато сил віддавав піднесенню престижу і значення української мови, поновленню історичної пам’яті і справедливості. Душа Андрія Малишка була переповнена любов’ю до трудящих добрих людей, рідної пісні, до своєї обухівської землі. Він дуже любив Обухівський край, ця земля дала крила його таланту, він черпав сили з цієї цілющої криниці. А ще одним джерелом творчості та натхнення поета була його любов до рідної неньки – високоталановитої людини, що знала безліч пісень, чудово їх виконувала і передала своєму синові цей скарб. Образ матері його улюблений, і, можливо, найкращий образ, над яким він трудився усе життя. Яскравим прикладом є пісня «Рушник», виконанням якої і завершився вечір.