Новини Обухівщини

Оперативна нарада голови Обухівської районної державної адміністрації

10 листопада 2017 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації під головуванням голови Обухівської райдержадміністрації Рудяка І.С., за участю заступника голови Мошковського О.М., голови районної ради Шушакова К.О., керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації відбулась оперативна нарада, на якій були розглянуті питання:

1. Про організацію харчування загальноосвітніх навчальних закладів Обухівського району.
2. Про організацію навчально-виховного процесу у Великодмитровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
3. Про проведення закупівель та встановлення систем освітлення в загальноосвітніх навчальних закладах Обухівського району.
4. Про призупинення навчально-виховного процесу у Гусачівській ЗОШ І-ІІ ст.
5. Про технічний стан автобусного парку відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.
6. Про реорганізацію загальноосвітніх закладів Обухівського району.
Доповіла: Бакайчук Людмила Михайлівна – головний спеціаліст відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.

7. Про ефективність використання трансфертів, наданих з місцевих бюджетів до районного бюджету на фінансування закладів соціальної сфери району.
Доповіла: Лех Світлана Петрівна – начальник управління фінансів Обухівської районної державної адміністрації.

8. Про розробку програми будівництва соціального житла на 2018-2020 роки.
9. Про стан надання інформації стосовно освітлення населених пунктів району.
10. Про стан усунення ямковості на дорогах загального користування.
Доповів: Бойко Євгеній Вікторович – начальник сектору житлово-комунального господарства Обухівської районної державної адміністрації.

11. Про дотримання вимог екологічного законодавства в частині утворення стихійних сміттєзвалищ.
Доповіла: Карапота Анна Володимирівна – виконуюча обов’язки начальника сектору екології

12. Про стан кадрової політики в Обухівській райдержадміністрації.
Доповіла: Акусок Лариса Миколаївна – начальник відділу служби управління персоналом.

Заслухавши та обговоривши питання винесених на розгляд порядку денного оперативної наради голова Обухівської районної державної адміністрації І.С.Рудяк видав відповідні доручення виконавцям.