Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

Учні закладів освіти району взяли участь у фотоквесті «Моя майбутня професія»

З метою сприяння ефективній профорієнтації підлітків та учнівської молоді, підвищення престижу місцевого ринку праці, популяризації творчості юних фотоаматорів, розвитку креативного мислення 09 листопада відбувся фотоквест «Моя майбутня професія». Захід проводила районна учнівська Рада самоврядування Обухівщини (РУРСО) Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва за участю Обухівського міськрайонного центру зайнятості та за підтримки відділу освіти Обухівської РДА, сектору молоді та спорту Обухівської РДА.

Цього року до проведення заходу долучилися Обухівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Київської області та відділ статистики Обухівської РДА, за що їм велика подяка.

У заході взяли участь учнівські команди 17–ти навчальних закладів району: Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Першотравенської ЗОШ І-ІІ ступенів, Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ступенів, Копачівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Германівської гімназії, Германівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Долинянського НВК, Маловільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Витачівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Красненської ЗОШ І-ІІ ступенів, Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жуківцівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Цього року, фотоквест розпочався на площі, перед Обухівською районною державною адміністрацією. На початку, учасників привітала голова РУРСО Северин Алла. Юнчик В.О., координатор РУРСО, представила журі квесту, у складі голови – Гайко Н.С., директора Обухівського РЦТДЮ, членів – Мартинюк Л.В., начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської РДА, Сидорчук О.В., головного спеціаліста сектору молоді та спорту Обухівської РДА, Дудар Н.В., профконсультанта Обухівського міськрайонного центру зайнятості, екс-члена УРСО Кукоса С.

Опісля розпочалися виступи-презентації команд, які оголошувала Шевченко О.О., методист РМК відділу освіти. Кожен виступ був не схожим на попередній: пісні, вірші, танці, тематичний реп, акробатичні стрибки, використання атрибутів, тематичних плакатів та емблем. Вражала різноманітність назв. Це і «Команда в клеточку», і «ФотоЗайці», і «Дамант», «Фотіки», «Торнадо», «Менеджери туризму», «Папарацці», «Креативчики», «Лайки», «Медичні сестри», «Пекарики», «Неон», «Професіонали», «Позитив», «Євродіти» «Мрійники» та інші.

А далі – ще цікавіше! Після жеребкування, капітани команд отримали «пазли», з яких необхідно було скласти фото, з вказаним місцем схову маршрутного листа, із завданнями–ребусами. Потім командам-квесторам необхідно було розгадати ребус, назву професії та місце (організацію, установу, підприємство тощо), відповідно знайти та сфотографувати. Особливість завдання полягала в тому, що методиста, статиста, економіста, адміністратора, працівника РАЦСУ, психолога, логопеда, швачку, необхідно було сфотографувати під час професійної діяльності. Усі команди справились із завданням за відведений час.

Під час оцінювання тематичних фото журі фотоквесту звертало увагу на нестандартне виконання завдання, відповідність поставленим вимогам, креативний підхід, оригінальне композиційне рішення та визначало переможців. Ними стали команди:

– І місце – команда «ФотоЗайці» Дерев’янської ЗОШ І – ІІ ступенів;
– ІІ місце – команда «Торнадо» Краснослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
– ІІ місце – команда «Менеджери туризму» Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
– ІІІ місце – команда «Лайки» Копачівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
– ІІІ місце – команда «Команда в клеточку» Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможцями в номінаціях визначено:

– Українська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, «за найкраще фото професії «логопед»;
– Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ступенів, «за оригінальне представлення команди»;
– Витачівська ЗОШ І-ІІ ступенів, «за кращу командну роботу»;
– Козинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Германівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, «за найкраще фото професії «психолог»;
– Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів «за найкраще фото «швачка».