Молодь та спортНовини Обухівщини

Змагання з настільного тенісу серед команд ЗОШ I-II ступенів району

8 листопада 2017 року в спортивному комплексі «Енергетик» м.Українка відбулася особисто-командна першість Обухівського району з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, якою було розпочато проведення Програми Спартакіади 2017 -2018 навчального року. Змагання проведені з метою залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рухової активності, фізичного розвитку, ведення здорового способу життя, пропаганди даного виду спорту серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 9 шкіл району (5-6, 7-8, 9 класи, окремо хлопці та дівчата), 54 учасника.

В особистій першості серед дівчат здобули перемогу:
– 5-6 класи: І – Шевченко Вікторія (с. Дерев’яна), ІІ – Кікоть Олександра (с.Жуківці), ІІІ – Власенко Дарина (с. Долина);
– 7-8 класи: І – Токарєва Зоряна (с. Дерев’яна), ІІ – Пономаренко Оксана (с. Копачів), ІІІ – Кучма Світлана (с. Долина);
– 9 класи: І – Сукач Карина (с. Дерев’яна), ІІ – Головань Вікторія (с. Мала Вільшанка), ІІІ – Яценко Інна (с. Долина).
Серед хлопців:
– 5-6 класи: І – Цимбалюк Олександр (с. Долина), ІІ – Лимаренко Віталій (с. Дерев’яна), ІІІ – Побігай Микола (с. Красне);
– 7-8 класи: І – Швая Василь (с. Копачів), ІІ – Загірній Андрій (с. Мала Вільшанка), ІІІ – Рудюк Богдан (с. Долина);
– 9 класи: І – Грицаєнко Дмитро (с. Дерев’яна), ІІ – Веклич Максим (с. Долина), ІІІ – Шевчик Вадим (с. Витачів).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули: перше місце -Дерев’янська ЗОШ І-ІІ ст.; друге місце команда Долинянської ЗОШ I-II ст.; третє місце команда Копачівської ЗОШ І-ІІ ст.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.

Спортивні змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації, Української міської ради.