КультураНовини Обухівщини

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

7 листопада 2017 року в м. Києві, в приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Делегація працівників культури Обухівського району на чолі з начальником відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської райдержадміністрації – Мартинюк Людмилою, також була запрошена на цей захід. Велика кількість працівників культури області були відзначені почесними грамотами та подяками Міністерства культури України, Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради, обласного управління культури. З нашого району Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджено директора Козинської дитячої школи мистецтв Назарчук Наталію Дмитрівну. Грамотами обласного управління культури відзначено Дубровіну С.М. – директора Палацу культури “Енергетик” з м. Українка, Пелих Л.Т. – екскурсовода Обухівського районного краєзнавчого музею. Подякою обласного управління культури нагороджено Чорноіван Л.М. – директора Обухівського районного Будинку культури. Від обласного центру творчості, подякою нагороджено Миколу Майка – майстра з виготовлення дерев’яних діючих мініатюр.

Після церемонії нагородження , всі присутні в залі мали змогу насолодитися блискучим концертом у виконанні Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.