Новини Обухівщини

В рамках відзначення 85-річчя утворення Київської області

28 жовтня 2017 року свій ювілей відзначала підопічна Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування Рибальченко Марія Семенівна. З поважною датою ювілярку вітали директор територіального центру Рохманюк О.О., завідувач відділення соціального обслуговування Дзюба О.А., та соціальний робітник Марковська Л.В.

Народилася Марія Семенівна в селі Бугаївка Васильківського району та весь вік працювала в місцевому колгоспі. Має 40-років трудового стажу.

Сімейне життя не склалось і на схилі років залишилась одна, тому вирішила переїхати жити до племінниці. Проте наша ювілярка не втрачає оптимізму та гарного настрою. Бажаємо Марії Семенівні міцного здоров’я та мирного неба, сонячних днів та довгих років життя.