Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Зустріч з трудовим колективом

27.10.2017 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишина Н.Ф. під час зустрічі з трудовим колективом «Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступеня №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ I-III №1 А.С.Малишка Обухівської міської ради Київської області детально проінформувала щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року про осучаснення пенсій який застосовано середній показник заробітної плати по Україні – 3764,40 грн. (замість 1197,91 грн.) та про перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 1312,00 грн. до 1452,00 грн.

Розмір пенсії пенсіонерів, що мають неповний страховий стаж, збільшено з 949,00 до 1373,00 грн.

А також:

– можливість „купити” до 24 місяців стажу;
– скасування призначення пенсій за вислугу років (окрім осіб, які мають необхідний спеціальний стаж на 1 жовтня 2017);
– збереження права на достроковий вихід на пенсію для матерів, які виховали 5 дітей або інвалідів з дитинства, учасників бойових дій, чорнобильців;
– припинення зменшення розміру дострокових пенсій жінкам, які вийшли на пенсію у 55 років після досягнення ними пенсійного віку;
– автоматичний перехід на пенсію на загальних умовах отримувачів спеціальних пенсій у разі доцільності;
– відновлення з 1 жовтня 2017 року працюючим пенсіонерам повного розміру пенсій.

Під час зустрічі було надано відповіді на всі поставлені питання.