Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Зустріч з учнями

27.10.2017 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишина Н.Ф. відповідно до графіку проведення «Уроку реального життя» зустрілася з учнями 10 -11 класів «Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступеня №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ  I-III №1 А.С.Малишка Обухівської міської ради Київської області  розповіла про поняття та види пенсій, добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні. Розповіла про роботу громадських приймалень управління, використання новітніх інформаційних технологій в своїх роботі, прийом документів із створенням електронної пенсійної справи, про можливість реєстрації на веб-порталі ПФУ. Детально зупинилася на перевагах отримання легальної заробітної плати та необхідності тільки легального працевлаштування . В закінчення зустрічі  був проведений флеш- моб «Ми за легальну зайнятість наших батьків».

IMG-c14c00ebf254bf2906baa562a8b3ea3c-V