Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

Про професії з гумором

25 жовтня в приміщенні Козинського будинку культури відбувся відбірковий етап КВК «Обери майбутнє» серед школярів загальноосвітніх шкіл району. Організаторами заходу виступили Обухівський міськрайонний центр зайнятості, відділ освіти Обухівської районної державної адміністрації та Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва. У змаганні взяли участь три команди: «Професійні пустунчики» (Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Карамель» (Дерев’янська ЗОШ І-ІІ ст.) та команда «За покликом серця» (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.). На захід приїхали також вболівальники, учні, вчителі, батьки, які протягом гри завзято підтримували свої команди.

З вітальним словом до учасників звернулася директор МРЦЗ Назаренко С.А. Сніжана Анатоліївна очолила компетентне журі, членами якого були, Давітідзе П.Г, депутат ВК Обухівської МР, місцевий приватний підприємець, Гайко Н.С., директор РЦТДЮ, Яцків-Бондаренко І.В., директор Козинського БК, Хмельовський О.С., член Всеукраїнської спілки письменників, поет.

Цього року для оцінювання виступу команд було сформовано альтернативне журі, до складу якого увійшли голова Северин Алла та члени учнівської районної Ради самоврядування Обухівщини Шмельова Руслана, Гук Оксана та Гриневич Софія.

Програма відбіркового етапу КВК «Обери майбутнє» складалася з трьох конкурсів: «Візитівка», музичний конкурс «Реклама професії» та «Конкурс капітанів». Для успішного виконання завдань учасники повинні були добре орієнтуватися у світі професій, бути винахідливими та кмітливими, а ще гарно співати, танцювати, володіти художнім словом.

Головною родзинкою стали різноманітні жарти на тему професій, адже профорієнтаційний захід проходив у форматі КВК. Команди-учасниці презентували професії кухаря, водія, тракториста, фермера, прибиральниці та ін. Цікаві жарти прозвучали під час конкурсу капітанів. Атмосфера в залі була насичена творчістю, кмітливістю та веселим настроєм.

За результатами гри І місце посіла команда «За покликом серця» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце дісталось команді «Карамель» Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ – команді «Професійні пустунчики» Козинської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможець візьме участь у півфінальній грі, яка буде проходити в м. Кагарлик, 28 листопада 2017 року.

Учасники були нагороджені грамотами відділу освіти Обухівської РДА та подарунками від Обухівського міськрайонного центру зайнятості. Глядачі вітали команди гучними оплесками, дякували за подаровані позитивні емоції та хороший настрій. На завершення учасники зробили спільне фото.

Сподіваємось, що КВК подарував учасникам не тільки приємні хвилини спілкування, а й допоможе школярам у виборі майбутньої професії, підвищить престиж робітничих професій на ринку праці, сприятиме вирішенню проблеми безробіття серед молоді.