Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

В Обухівському районі відбувся конкурс флешмобів на патріотичну тему

З метою популяризації патріотичних флешмобів серед учнів, педагогів, батьків; популяризації сучасних форм виховної роботи; привернення уваги учнів та вчителів до медіа творчості; розвитку творчого підходу до рішення поставлених завдань у жовтні, Обухівським районним центром творчості дітей та юнацтва та районною учнівською Радою самоврядування Обухівщини (РУРСО) було проведено районний конкурс танцювальних флешмобів на патріотичну тему. Результати конкурсу були оголошені під час засідання РУРСО 24 жовтня у РЗ «Золотий Фазан».

У конкурсі взяло участь 14 закладів освіти району (Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №1,Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,Трипільська ЗОШ І-ІІІ ст., Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Першотраванська ЗОШ І-ІІ ст., Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст., Красненська ЗОШ І-ІІ ст., Копачівська ЗОШ І-ІІ ст., Козинська ЗОШ І-ІІІ ст., Долинянский НВК, Дерев’янська ЗОШ І-ІІ ст., Германівська гімназія, Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ст.):

Конкурс оцінювало журі, у складі якого були Мартинюк Людмила Вікторівна, начальника відділу культури Обухівської РДА, Давітідзе Паата Гурамович, депутат Обухівської міської ради, Ленда Віра Петрівна, завідувач методичного кабінету відділу освіти Обухівської РДА, Гайко Наталія Сергіївна, директор ОРЦТДЮ та Юнчик Вікторія Олександрівна, координатор РУРСО.

Флешмоби оцінювалися по номінаціям за кількістю учасників та за категоріями відповідно до Положення.

За рішенням журі переможцями стали:

1. У номінації «10-20 учасників»:
І місце – Трипільська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ст., Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ місце – Українська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

2. У номінації «20-50 учасників»:
І місце – Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
ІІІ місце – Копачівська ЗОШ І-ІІ ст.;

3. У номінації «50-80 учасників»:
І місце – Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – не визначено;
ІІІ місце – не визначено.

4. В категорії «Тематичне наповнення»:
– Германівська гімназія.

5. В категорії «Творча новизна»:
– Дерев’янська ЗОШ І-ІІ ст.;

6. В категорії «Експериментальний підхід до монтажу»:
– Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та учасники конкурсі були нагороджені грамотами та подарунками.

Матеріали подані на конкурс будуть використовуватися під час проведення заходів ОРЦТДЮ.

Відеоролики: