Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

У Витачівській школі відбувся семінар вчителів початкових класів Обухівського району

В середу, 18 жовтня на базі Витачівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів Обухівського району на тему «Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом використання краєзнавчого матеріалу». Під час заходу вчитель початкових класів та заступник директора Витачівської школи з навчально-виховної роботи Дикуша Наталія Миколаївна презентувала розробки виховних і навчальних технологій з широким залученням краєзнавчого принципу навчання, ознайомила присутніх з історією, природою та славетними традиціями тисячолітнього села Витачів.

Після засідання в актовій залі школи відбулося свято з нагоди дня Українського козацтва та свята Покрови. Гості знайомилися з традиціями, народним фольклором та побутом українського народу часів козаччини.

Захід завершився цікавою екскурсією до Національного біосферного заповідника «Городище-Витич», ознайомленням з історією найдревнішого в Обухівському районі селища.