Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Зустріч за місцем проживання

19.10.2017 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишина Н.Ф. і перший заступник начальника управління Коротченко В.В. провели зустрічі за місцем проживання з членами сімей загинувших в АТО – матір’ю Тимка Олега Миколаєвича – Тимко Ольгою Іванівною, батьком – Тимко Миколою Павловичем, братом – Тимко Віталієм Миколаєвичем, і вдовою Бакки Олексія Вікторовича – Рожковою Ольгою Олександрівною.

Під час зустрічі представники управління ознайомили зі змінами розміру пенсій по втраті годувальника в зв’язку з прийняттям пенсійної реформи з 01.10.2017 року, привітали Тимко О.І. з отриманням державної нагороди – Ордену княгині Ольги, надали консультацію по питанню отримання пенсії за особливі заслуги.

Також були обговорені побутові проблеми сімей загинувших в АТО.