Новини Обухівщини

В рамках відзначення 85-річчя утворення Київської області

15 жовтня 2017 року свій ювілей відзначив підопічний Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування Новіцький Микола Миколайович. З поважною датою ювіляра вітали директор територіального центру Рохманюк О.О., та соціальний робітник Гринчук А.А.

Життєвий шлях був насичений подіями та увінчався 53-ма роками трудового стажу. Починав трудовий шлях на півночі колишнього СССР водієм вантажного автомобіля, потім одружився та повернувся на Житомирщину де збудував дім та працював бондарем. Так сталось, що керівник одного з підприємств Українки побачив роботи Миколи Миколайовича та покликав за собою. Так наш ювіляр оселився в м.Українка та плідно працював на процвітання Київської Області та Обухівського району зокрема.

В особистому житті хватало і щастя й горя, проте наш ювіляр не втрачає оптимізму та любові до життя. Одне з його захоплень – велосипед, з яким не розлучається і досі.

Бажаємо нашому ювіляру міцного здоров’я та мирного неба, сонячних днів та довгих років життя.