Новини Обухівщини

Міжнародний день боротьби з бідністю

Міжнародний день боротьби з бідністю (офіційна назва «Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів») відзначається з 1993 року щорічно 17 жовтня.

На передодні цього дня голова Обухівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Баукова Г.М. провела акцію «П’ять картоплин», в якій приймали участь школярі сіл Дмитровичі, Безрадичі та Підгірці. Дітьми було зібрано овочі та фрукти, якими щедро обдарувала нас осінь.

Голова Товариства Червоного Хреста прийняла рішення передати зібрані продукти одиноким людям похилого віку Обухівського районного територіального центру, які доставили в місто Українку та стаціонарне відділення с.Германівка.

Розчулені бабусі й дідусі приймали подарунки від «онуків», дякували діткам за допомогу, бажали їм міцного здоров’я та мирного неба.

Робіть добрі справи – від них радіє серце.