Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiТериторіальні органи влади

Прийом громадян в с. Трипілля та в с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що 11.10.2017 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян в с. Трипілля та с.Підгірці. Прийом проводили в с. Трипілля – завідувач сектору обслуговування громадян м. Українка – Таценко В.В., в с. Підгірці – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян – Гайвак Н.Ю.
На прийом всього звернулось 26 громадян – жителів с. Трипілля, с. Підгірці по питаннях призначення, перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних, а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.