Новини Обухівщини

Привітання ювіляра

06 жовтня 2017 року свій 90-літній ювілей відзначав підопічний Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування Скворцов Євген Васильович.  З поважною датою ювіляра  привітали  директор територіального центру Рохманюк О.О., представник Жуківецької сільради  та соціальний робітник  Резанова Н.І., побажали ювіляру  міцного здоров’я та довгих років життя.

Життя нашого ювіляра було бурхливим та насиченим цікавою роботою. В юності закінчив технікум харчової промисловості, відслужив у лавах радянської армії та з 20-років почав свою трудову діяльність. Був раціоналізатором та впроваджував свої ідеї на будівництві (працював у Тернопільській області), тому часто запрошували молодого талановитого спеціаліста на нові будівництва сахзаводів та птицьофабрики. Має 40 років трудового стажу.

Нехай відведені Богом роки життя приносять мир, злагоду та душевний спокій.