Молодь та спортНовини Обухівщини

Відкрита військово-патріотичну гра «Вояцький дух»

З 29 вересня по 01 жовтня 2017 року” на базі навчального центру “Десна” Збройних сил України (Чернігівська обл., смт Десна) управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» та Громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» було проведено Відкриту військово-патріотичну гру «Вояцький дух», метою якої є активізація молодіжного військово-патріотичного руху на Київщині та підвищення обороноздатності України.

У заході взяла участь і команда від Обухівського району, яка складалася з 2 юнаків та 4 дівчат з Германівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на чолі з керівником команди Полегеньким Володимиром Миколайовичем, вчителем фізичної культури. Загалом участь у грі взяли 250 юнаків та дівчат, які мали змогу на кілька днів опинитися у справжній армії та випробувати свій гарт: стрільба з ПМ та АК, метання гранат з імітаційним підривником, обкатка танком з метанням гранати, проходження психологічної смуги перешкод, надання домедичної допомоги в зоні обстрілу, проходження мінного поля, здійснення цілевказання ворожого об’єкту – далеко не повний перелік насиченої програми.

До гри також долучилися представники військово-патріотичних клубів з інших областей України – Харківщини, Львівщини, Вінниччини, Хмельниччини, Полтавщини.