Молодь та спортНовини Обухівщини

Турнір з дзюдо пам’яті Мельника Д.П. та Негоди С.О.

30.09.2017 року в м. Українка (зелений зал) відбувся турнір з дзюдо пам’яті Мельника Д.П. та Негоди С.О. У турнірі взяло участь 24 команди зі всієї України, всього 325 учасників. У церемонії відкриття змагань взяли участь: заступник голови Обухівської районної ради Олкова-Михницька Агнеса В’ячеславівна, депутат Обухівської районної ради Тимченко Володимир Костянтинович, директор Українського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Замятіна Тетяна Петрівна, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради Денисенко Вікторія Олександрівна.

Призери змагань нагороджені медалями, дипломами, подарунками. Також за волю до перемоги кубком нагороджено Веретельника Микиту СК “Майстер дзюдо” м. Київ. Серед здобутків вихованців КДЮСШ слід відзначити:

– Покойовий Захар – 2 місце;

– Філоненко Владислав – 2 місце;

– Толмачьов Вадим;

– Підлисецький Кирило -3 місце.

Захід відбувся за підтримки сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради, Українському міському центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.