КультураНовини Обухівщини

Обласний фестиваль-конкурс духових оркестрів «Сурми Київщини»

01.10.2017 року в м. Ірпінь відбувся обласний фестиваль-конкурс духових оркестрів «Сурми Київщини». Обухівський район представляли три колективи на чолі з начальником відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської районної державної адміністрації – Мартинюк Людмилою Вікторівною:

1. Дитячий аматорський духовий оркестр «Гей соколи», ОРЦТДЮ с.Жуківці, керівник – Співак Валентин Григорович.

2. Народний аматорський духовий оркестр Германівського СБК, с.Германівка, керівник – Микола Васильович Кононенко.

3. Народний аматорський духовий оркестр Обухівського РБК с.Перше Травня, керівник – Василь Пастушок.

Програмою конкурсу було передбачено: пройти маршем з виконанням музичного номеру, виконання гімну України, та представлення музичних номерів на сцені.

Приємно, що Обухівський район гідно представив себе на конкурсі, а саме, II місце зайняв дитячий аматорський духовий оркестр «Гей соколи», ОРЦТДЮ с. Жуківці, та приз в номінації «ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ 2017» – Народний аматорський духовий оркестр Обухівського РБК с. Перше Травня.